Лайфстайл | Eco-friendly

Сьогодні говоримо про життя у стилі eco-friendly. Якщо коротко, то це дбайливе ставлення до навколишнього середовища завдяки щоденним діям і принципам. Команда #molliolli пропонує список своїх побутових звичок, які можуть позитивно вплинути на екологічну ситуацію у всьому світі.


✅ Замініть лампочки на енергозберігаючі. ✅ Вимикайте з розетки прилади, якими не користуєтесь. ✅ Не залишайте комп'ютер у "режимі очікування". ✅ Періть одяг при температурі 30-40 градусів. ✅ Використовуйте екологічні засоби для прибирання будинку. ✅ Утилізуйте батарейки та акумулятори правильно — відносьте їх у відповідні місця. ✅ Купуйте деревний наповнювач для котячого туалету. ✅ Заощаджуйте воду під час чищення зубів і змиву в туалеті, приймайте душ замість ванни. ✅ Сортуйте сміття і даруйте друге життя непотрібним речам. ✅ Зробіть свій будинок smart: використовуйте екологічні, енерго і теплозберігаючі матеріали та прилади, лічильники та датчики.


#molliolli_official #molliolliua #ecofur #ecofashion #екохутро #екомода #furfree #fauxfur #модабезхутра #екошуба #petaapproved #molliolliWORLDWIDE11 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі