Деталь | PeTA

#molliolli — це сучасний корейський фешн-бренд, який просуває ідею турботи про тварин і навколишнє середовище, перехід на етичне споживання та еко-товари. В основі кожної колекції — верхній одяг зі штучного еко-хутра високої якості. Екологічність бренду і його прихильність руху із захисту тварин офіційно сертифіковано і підтверджено найбільшою світовою організацією з захисту прав тварин #PeTA.


PeTA — People for the Ethical Treatment of Animals / Люди за етичне ставлення до тварин — зосереджує свою увагу на 4-х сферах, в яких найбільша кількість тварин найбільш інтенсивно страждає протягом найдовшого періоду часу: в лабораторіях, ресторанному бізнесі, індустріях моди та розваг.


Організація налічує понад 6,5 мільйонів членів та прихильників серед них Енн Гетевей, Наталі Портман, Олівія Вайлд, Руні Мара, Джаред Лето та інші. Всі вони переконані, що тварини мають права і заслуговують на те, щоб їхні основні інтереси були враховані, незалежно від того, чи приносять вони користь людям.


#molliolliua #molliolli_official #furfree #екохутро #ecofur #fauxfur #модабезхутра #екошуба #petaapproved #molliolliWORLDWIDE7 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі