Доставка та повернення товарів по всій Україні безкоштовні!

Використовується сервіс доставки "Нова пошта".

Способи оплати по Україні:

1. НА КАРТУ-РАХУНОК ПРИВАТ БАНКУ:

Ви можете зробити грошовий переказ за ваше замовлення в будь-якому відділенні Приватбанку (каса, термінал самообслуговування), або через систему Приват24 з комп'ютера або мобільного пристрою. Звертаємо вашу увагу, що в залежності від типу операції стягується комісія банку від 0,5% до 1%. 

Важливо: обробка вашого замовлення на доставку почнеться після надходження оплати. 

2. ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ:

У нас доступна можливість Оплати Частинами за допомою відповідного сервіса Приват Банка. Якщо ваш ліміт дозволяє вам оплатити наш товар частинами - ми виставимо вам рахунок, який ви з легкістю зможете оплатити своєю карткою Приват Банку.

3. ПІСЛЯПЛАТА через Нову Пошту:

Ви завжди можете оплатити замовлення при отриманні У вашому відділенні Нової Пошти. Звертаємо вашу увагу, що при оформленні замовлення з оплатою накладеним платежем стягується комісія в розмірі 2% + 20 грн. 

Обмін або повернення Товару:

Покупець має всі права споживача відповідно до чинного законодавства України.

Підстави та порядок обміну та повернення Товару регулюються чинним законодавством України про захист прав споживачів:

  • при придбанні товару неналежної якості – статтею 8 Закону України «Про захист прав споживачів»;

  • при придбанні товару належної якості – статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів».

Якщо Покупець має намір повернути Товар, він має повідомити про це Продавця на електронну пошту. Продавець направляє Покупцю Форму про повернення Товару, яку Покупець має заповнити на надіслати Продавцю разом з Товаром.

Подальші рішення та дії (прийняття Товару, повернення грошей, відмова у прийнятті Товару та у поверненні грошей) відбуваються в порядку та у строки, визначені чинним законодавством України.